poniedziałek, 29 marca 2010

Rudy

Ostatnio aparat i druty poszły w odstawkę z powodu pewnych prac domowych, które nie mają nic wspólnego ze świętami. Wymienialiśmy część mebli, "impreza" trwa od czwartku ( wywalanie z szaf, kupowanie i składanie nowych, sprzątanie bałaganu) ale już się kończy :) Nie dziergałam od kilku dni i już czuję objawy odstawienia, jak u nałogowców...
Na razie stare (jesienne) zdjęcia rudzielca, tego, który był u Laury.
Kolor na tym ostatnim przekłamany nieco.
Pozdrawiam!


11 komentarzy:

 1. Rudzielec boski, a jakieś dane techniczne? Skąd wzór? Jaka to włóczka?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję :)Włóczka to "zorza" o ile dobrze pamiętam, druty chyba 3,5; sweterek robiłam kilka lat temu. A wzór - przyznaję się - podpatrzyłam w sklepie, na gotowcu, trochę przekombinowałam i takie coś mi wyszło... Ma kilka błędów, ale bardzo go lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczny rudzielec!! Taki przytulniasty :-))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten rudzielec to mi od pierwszego wejrzenia w oko wpadł. Nawet Laure podpytywałam... Fakt, ze zrobiłaś go bez opisu jest dowodem, ze talent masz kobieto:) Jesienia zrobie coś podobnego, zapewniam. To poproszę o zdjęcie bez wygibasów jeśli można:)

  OdpowiedzUsuń
 5. To ja powiem! Ja! Siedziała w przymierzalni i zżynała z gotowca :))). Jakby był podgląd to ochrona miałaby niezły ubaw. Cudne to swetrzysko niesamowicie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest kapitalny ! Taki ciepły, i przytulny ach ! ^^

  OdpowiedzUsuń
 7. Może i kolor przekłamany, ale to ostatnie zdjęcie to kwintesencja uroku Rudego.

  OdpowiedzUsuń
 8. No to Laura mnie zdemaskowała. Nie zaprzeczę, bo to prawda z tą przymierzalnią... Zdjęcie bez wygibasów zamieszczę, jak tylko zrobię :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Och ten rudzielec mnie zauroczył-szkoda tylko ze przy mojej figurze nie da rady takiego nosic

  OdpowiedzUsuń